Готель Port Hampshire

  • Кондиціонер

Розташування Готель Port Hampshire Единбург дозволяє швидко дістатися до туристичних місць Единбурга, наприклад за 25 хвилин пішої прогулянки від його знаходиться Шотландська національна галерея.

Гості можуть насолодитися стравами шведської кухні у ресторані Akva, який знаходиться в межах 6-хвилинної прогулянки від цього помешкання.

Готель Единбурга розміщений районі Хеймаркет, поблизу Единбурзького замку. Найближчі історичні пам'ятки включають Холірудський палац, розміщений на відстані 2.4 км від готелю Единбурга. Сім'ям, які подорожують до Единбурга, може сподобатись проживати за 10 хвилин їзди від Единбурзького зоопарку. Досить близько до Port Hampshire можна сісти на автобус на зупинці Viewforth.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Готель Port Hampshire Единбург
Mercure Edinburgh Haymarket
Ціна лише для моб. пристроїв

Mercure Edinburgh Haymarket

8.3
Дуже Добре 4702 відгуки
52 м від помешкання
USD 196 USD 176
за ніч
Mansion Apartments - Fountainbridge
Ціна лише для моб. пристроїв

Mansion Apartments - Fountainbridge

96 м від помешкання
USD 208 USD 187
за ніч
Moxy Edinburgh
Ціна лише для моб. пристроїв

Moxy Edinburgh

8.5
Відмінно 5183 відгуки
148 м від помешкання
USD 156 USD 140
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Едінбург Аеропорт
    13 км

    Залізничні вокзали

    Edinburgh Waverley station
    1.6 км

    Зручності

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Обслуговування номерів

    На кухні

    • Електрочайник

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Тераса

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 18:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00
    Часті питання
    • 🌇
      Яка відстань від Готель Port Hampshire до центру міста?
      До центру Единбурга можна дістатися за 20 хвилин ходьби від Готель Port Hampshire.
    • Чи є у номерах Готель Port Hampshire робоче місце?
      У деяких номерах Готель Port Hampshire є робочий простір.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Едінбург Аеропорт
    13 км

    Залізничні вокзали

    Edinburgh Waverley station
    1.6 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Готель Port Hampshire Единбург

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити